Czarci Pazur Bio 100g

53,50 zł
Brutto

Lunderland  BIO-Czarci Pazur to 100% naturalny i czysty ekologicznie suplement diety szczególnie polecany dla wspomożenia kondycji stawów i  złagodzenia dolegliwości reumatycznych i zwyrodnieniowych układu mięsniowo-szkieletowego psa. Zmniejsza ponadto stany zapalne dróg moczowych, błon śluzowych oraz przewodu pokarmowego. Poprawia apetyt.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Czarci Pazur Lunderland (Harpagophytum procumbens), zwany także Diabelskim Szponem uprawiany jest w certyfikowanych ekologicznie niemieckich gospodarstwach rolnych.

Jest to zmielone kłącze rośliny Harpagophytum procumbens, które od dawna cenione jest jako skuteczny środek  szczególnie w dolegliwościach reumatycznych, ale także przy artretyzmie, bólach mięśni i stawów.  

Zmniejsza stany zapalne dróg moczowych, błon śluzowych oraz przewodu pokarmowego. Poprawia apetyt.

Zalecany:

-  jako środek wspomagający w łagodzeniu bólu i stanu zapalnego w zapaleniu stawów i innych chorobach układu mięśniowo-szkieletowego u psów
- w celu poprawienia apetytu i usprawnienia trawienia
- oczyszczenia organizmu ze szkodliwych i toksycznych substancji,poprawy kondycji i sprawnego funkcjonowania wątroby

 

Skład:  100% sproszkowany Czarci Pazur (Harpagophytum procumbens)
Analiza: białko 3,67%, popiół 5,5%, włókno surowe 5,1%, skrobia 1,45%, tłuszcz 0,5%.

Dawkowanie:

W celu wsparcia leczenia schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego:

podawać wymieszane z karmą przez 6-8 tygodni w dawce: 2g na każde 10kg masy ciała (Kurację można powtórzyć 2-3 razy w roku).

W celu poprawy apetytu: podawać 1g na 15kg masy ciała przez 6-8 tygodni. (Kurację można także powtórzyć 2-3 razy w roku)

Przeciwwskazania: Nie podawać zwierzętom z wrzodami układu pokarmowego, z kamieniami w układzie moczowym, sukom w ciąży i w okresie karmienia.

Lunderland
2 Przedmioty